Uzun Saç Hayallerini Kestirip Atma! Elseve Yeni Dream Long ile Saçlarının Son 3 cm'sini Kurtar!

Saçlarını uzatmak mı istiyorsun? Bakımlı ve uzun saçlar hayal ediyorsun ama nasıl olacağını bilmiyorsun, değil mi?
Saçlarının hem uzun hem de bakımlı olması aslında hiç zor değil! İlk uzun saç bakım karışımı olan L’Oréal Paris Elseve Yeni Dream Long ile uzun saç artık hayal olmaktan çıkıyor!

UZUN SAÇ HAYALİNİ KESTİRİP ATMA! ONARICI BAKIM ŞAMPUANI İLE UZAT UZATABİLDİĞİN KADAR !

L’Oréal Paris Elseve Dream Long Onarıcı Bakım Şampuanı, güçlü onarıcı formülü ile saçlarınızı kırılmalara karşı koruyor, bakım yaparak onarıyor. Dream Long Onarıcı Bakım Şampuanı saçları besleyip, kırık uçları onararak saçların uzamasına yardımcı oluyor. İçeriğindeki hint yağı ile saçı derinlemesine besleyip, yumuşaklık ve parlaklık verirken vitaminler ile saçı güçlendirerek kırılmasını engelliyor. Keratin içeriğiyle de saçın ana maddesi olan keratini saça geri yükleyen Dream Long, uzun saç hayalini gerçekleştiriyor.

TARANMASI KABUS OLAN SAÇLARA SON: KOLAY TARAMA BAKIM KREMİ
Şampuan sonrasında uygulanan Dream Long Kolay Tarama Bakım Kremi, özel formülü sayesinde saçları yumuşacık yapıyor, onarıyor ve besleyerek kolay tarama sunuyor.

UZUN VE GÜÇLÜ SAÇLAR İÇİN: UZUN SAÇ KURTARICI MASKE
Saç uzunluğunu ve saç sağlığını koruyarak, yoğun onarıcı bakım sağlayan Dream Long Uzun Saç Kurtarıcı Maske, saçlarınızın güçlü ve onarılmış olmasını sağlıyor.

BYE-BYE MAKAS SAÇ BAKIM KREMİ İLE KIRIKLARA BYE BYE, MERHABA UZUN VE BAKIMLI SAÇLAR!
Dream Long Bye-Bye Makas Saç Bakım Kremi, kırık uçları onararak, kırık uç ve boyların güçlenmesini sağlıyor. Bunların yanında özel formülü sayesinde saçı 180° ısıya kadar koruyor. Islak saçlara ya da gün içerisinde ihtiyaç duyulduğu anda kuru saçların uçlarına ve boylarına uygulanabilen Dream Long Bye-Bye Makas Saç Bakım Kremi, saçınızın son 3 cm’sini bile kurtarmanızı sağlıyor.


#ElseveDreamLong #uzatuzatabildiginkadar