Uzun Saç Bakımı - Yeni Elseve Dream Long

Sağlıklı görünen, bakımlı ve uzun saçlara ulaşmak her zaman kolay olmuyor. Saçlar uzadıkça uçlara doğru cansızlaşıyor, cılızlaşıyor ve kırılmalar meydana geliyor. İlk uzun saç bakım karışımı olan L’Oréal Paris Elseve Dream Long ile uzun saç artık
hayal olmaktan çıkıyor. Dream Long; içeriğindeki hint yağı ile saçı derinlemesine besleyip, yumuşaklık ve parlaklık verirken vitaminler ile saçı güçlendirerek kırılmasını engelliyor. Keratin içeriğiyle de saçın ana maddesi olan keratini saça geri yükleyen Dream Long, uzun saç hayalini gerçekleştiriyor.

UZUN SAÇ HAYALİNİ KESTİRİP ATMA! ONARICI BAKIM ŞAMPUANI İLE GİT GİDEBİLDİĞİN KADAR!
L’Oréal Paris Elseve Dream Long Onarıcı Bakım Şampuanı, güçlü onarıcı formülü ile saçlarınızı kırılmalara karşı koruyor, bakım yaparak onarıyor. Dream Long Onarıcı Bakım Şampuanı saçları besleyip, güçlendirerek, kırık uçları onararak ve saçların uzamasına yardımcı oluyor.
TARANMASI KÂBUS OLAN UZUN SAÇLARA SON: KOLAY TARAMA BAKIM KREMİ
Şampuan sonrasında uygulanan Dream Long Kolay Tarama Bakım Kremi, özel formülü sayesinde saçları yumuşacık yapıyor, onarıyor ve besleyerek kolay tarama sunuyor.
YENİ GİBİ GÜÇLÜ SAÇLAR İÇİN: UZUN SAÇ KURTARICI MASKE
Saç uzunluğunu ve saç sağlığını koruyarak, yoğun onarıcı bakım sağlayan Dream Long Uzun Saç Kurtarıcı Maske, saçlarınızın yeni gibi güçlü ve onarılmış olmasını sağlıyor.

BU YAZ PLAJ ÇANTALARININ YENİ VAZGEÇİLMEZİ: BYE-BYE MAKAS SAÇ BAKIM KREMİ İLE KIRIKLARA BYE BYE!
Dream Long Bye-Bye Makas Saç Bakım Kremi, kırık uçları onararak, kırık uç ve boyların güçlenmesini sağlıyor. Bunların yanında özel formülü sayesinde saçı 180° ısıya kadar koruyor. Islak saçlara ya da gün içerisinde ihtiyaç duyulduğu anda kuru saçların uçlarına ve boylarına uygulanabilen Dream Long Bye-Bye Makas Saç Bakım Kremi, saçınızın son 3 cm’sini bile kurtarmanızı sağlıyor. Yaz aylarında plaj çantalarının vazgeçilmezi