Sokak Röportajları #10 - Cilt Tipinizi Biliyor Musunuz?

Sebo Vegetal kampanya dönemimiz devam ederken Birgül de tam zamanı dedi ve bu bölümde sokakta çok hassas ve önemli bir konuyu sizlere sordu. 🤔 Cilt tipinizi biliyor musunuz?

Karma mı yağlı, normal mi yoksa hassas bir cildiniz var? Ya da sivilcelerden – siyah noktalardan mı muzdaripsiniz?

Tabii ki sadece cilt tipinizi bilmek de yeterli değil. Peki cildiniz için doğru bakımı da uyguluyor musunuz? 🤓 Bakalım Birgül bu hafta sokaktan hangi cevapları aldı?

Kanalımıza abone olmayı ve videomuzu beğenmeyi unutmayın! 👍🔔

Yves Rocher Türkiye YouTube kanalımıza hoşgeldiniz! 🍃
Her hafta Salı ve Cuma günleri yepyeni bilgilendirici ve eğlenceli videolarla karşınızda olacağız. Yeni ürünler, ipuçları, önemli bilgiler ve dahası bu kanalda olacak! Kanalımıza abone olmayı ve videoyu beğenmeyi unutmayın! Markamız 1959 yılında Fransa’nın Bretagne bölgesinde, Fransız kimyager Yves Rocher tarafından kuruldu. Bugün hala ürünlerimizi Bretagne’daki üretim tesislerimizde üretiyor ve ürünlerimizin aktif bileşenini oluşturan bitkilerin büyük bölümünü yine Bretagne’daki organik tarım sahalarımızda yetiştiriyoruz. Kimyager, biyolog, dermatolog ve etnobotanist araştırmacılardan oluşan 150 kişilik araştırma & geliştirme kadromuz, 60 yıldır üzerinde çalıştığımız bitki dünyasından 1100 ayrı bitkisel içerik ve 50’den fazla markamıza patentli formül elde etmiştir. Yetiştirici, üretici ve dağıtıcı kimliğimiz ile kurulduğumuz günden beri doğaya zarar vermeden, yüksek performanslı, yenilikçi ve keyif veren güzellik ürünleri sunuyoruz. Başarıyla yürüttüğümüz bu misyonla bugün 90 ülkede 4000 satış noktasında, yılda 300 milyonu aşan ürünü tüm dünya kadınlarına ulaştırıyoruz. Markamızın doğum yeri Fransa’da ise kozmetik pazarının 1 numaralı markası olmayı sürdürüyoruz!

Tüm sosyal medya hesaplarımızdan bizi takip etmek için 👇
https://www.facebook.com/YvesRocherTurkey
https://www.twitter.com/YvesRocherTR
https://www.instagram.com/yvesrocherturkiye/
https://www.tr.pinterest.com/yvesrochertr/
https://www.linkedin.com/company/22336373/