SEVGİLİ 2019!

Kanalıma abone olmayı unutmayın :)

https://www.instagram.com/cansuakinn/


2019. Hayatımın en garip senesi. Her anlamda hayal edemeyeceğim şeylerin başıma geldiği bir sene. İyisi çok iyi, kötüsü çok kötü. Ne olduysa, yine de iyi ki olmuş, bir sebebi varmış.

Bu sene kesinlikle böyle bir özet videosunu haketmişti, böyle videolar yapmayı ne kadar özlemişiz! Bu anlarımın mutlaka birkaçını hatırlayacaksınız, çünkü siz de oradaydınız. Bu bence en çılgınca olanı. Hepimizin anıları. Yanımda olduğunuz için çok mutluyum, ama lütfen 2019 bir an önce bitsin ve 2020 çok daha güzel olsun - hepimiz için. Hepinizi tek tek çok seviyorum - ne kadar teşekkür etsem az. Hep yanımda olduğunuz için, aile olduğumuz için. Hepinize şimdiden mutlu yıllar!


not: 56 dk lık videodan sonra bir nefes alın istedim :D
not2: sizi seviyorum:)))Music: Can Ozen - Seen. Can' a şarkılarını kullanmama izin verdiği için müteşekkirimdir.
Videonun son kısmını, belki instagramda da takip ettiğiniz, @cansu.editx sayfasını yöneten İrem bana hediye etti. Ne kadar teşekkür etsem az. Kendini bu konuda inanılmaz geliştirdiği için çok mutluyum, yaptığı her şey beni inanılmaz mutlu ediyor. Destek verirseniz çok mutlu olur.

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------Eğer buralara kadar okuduysanız bana yorum olarak
2019 sizin için nasıl geçti, bir iç dökülsün. Valla dökülsün artık. Bıktık senden 2019, 10 yıl yaşlandık 2019.Bana ulaşasınız varsa ulaşınız:

Instagram : @cansuakinn
Mail: [email protected]