Mart Kataloğu Kamera Arkası Çekimleri

Güzellik, fırsat ve yeniliklerle dolu bir ayda daha birlikteyiz!

8 Mart Dünya Kadınlar Günü’nü kutladığımız bu ayda yakından tanıyıp sevdiğimiz kadınlarımızla birlikteydik: Başkan direktörlerimiz Özgül Cingil, Özden Gül Eski ve Sevinç Uyanık, mütercim tercüman Canan Umur Özfırıncı, makyaj artisti Ezgi Fındık ve sosyal medya fenomeni Maritsa ile keyifli anlar geçirdik ve onlara güzellik sırlarını sorduk.

Başarı ve özgüven timsali bu kadınlardan öğrenecek çok şeyimiz olduğundan emindik, haklı da çıktık. Çünkü onlar makyajı, kusurları gizlemek için değil, kendi “güzellik” algılarını yansıtmak için yapıyor. Hepsinden önemlisi, güzellik sırlarını bizimle paylaşacak kadar kendilerine güveniyorlar. E, haklılar!
Oriflame’in dünyaca ünlü kadın parfümörlerinin hikayeleri, kışın ardından ihtiyaç duyduğunuz Bahar Terapisi ürünleri de bu katalogda!
-------
Sen de Oriflame ailesine katılıp, İsveç’in doğasının ve biliminin gücüyle geliştirilen güzellik ürünlerine özel indirimlerle sahip olmak, istediğin yerden çalışarak ek kazanç sağlamak ve kendin için uygun fiyatlı fırsatlardan yararlanmak istemez misin?

Tıkla, ücretsiz kayıt ol: http://bit.ly/2eTb7I3
-------
Bizi Takip Edin:
https://tr.oriflame.com
https://www.instagram.com/oriflametur...
http://www.facebook.com/turkeyoriflame