LANCÔME | IDÔLE | Gelecek Hayal Edilerek Tasarlandı

Lancôme'un yeni parfümü Idôle'ün şişesi, hiç kolay olmayacağının bilinciyle tasarlandı. Çünkü arkasında çok güçlü bir felsefe vardı: “İmkansızlık, sadece başarılmayı bekleyen bir olasılıktır.”.

Idôle, 1.5 cm ile dünyanın en ince parfümü. Cam yüzeyler o kadar ince ki, parfümün bir şişenin içerisinde değil avucunuzun içerisinde durduğunu düşünebilirsiniz. Ama Idôle şişesi bir başarıdan çok daha fazlası, o bir sembol.

Cesaretin bir sembolü. Sadece etrafını çevreleyen altın çerçevesi ile olabildiğine yalın bir tasarımı olan Idôle şişesi, uzun konuşmaların olduğu bir dünyaya ait değil. Aksine o, yazılmayı bekleyen boş bir sayfa. Parfüm şişesinin tam ortasındaki küçük derinlik, tıpkı bir kalp atışı gibi cesaret için gereken tutkuyu harekete geçirme isteğiyle ışıldıyor.

Kararlılığın bir sembolü. Bir kadının her zaman yol arkadaşı olarak, yavaş yavaş yeni bir dünyaya adım atması için ihtiyaç duyacağı cesareti verecek, zafere giden yolda korkusuz bir duruş sergilemesini ve “o adım”ı atması gerektiğini ona hep hatırlatacak. Tüm kadınları ayaklandırmak için yukarıya kaldırılacak bir güç totemi.

Kristal camının arkasında Idôle, yaşam dolu sıcak bir pembe ile hafifçe renklendirilmiş özünü saklıyor. Dünyaya arkasından bakmak isteyeceğiniz bir filtre.

https://www.lancome.com.tr/idole-2677?utm_source=youtube&utm_medium=social_video_orga&utm_campaign=idole_robot&utm_term=video-idole-robot

Facebook: https://www.facebook.com/LancomeTurkey
Instagram: http://instagram.com/lancomeofficial