HEDİYELERLE DOLU ARALIK | YENİ YIL için SİZLERE HEDİYELERİM VAR!

Yılbaşına sayılı zamanlar kalmışken bende sizlere yeni yıl için süprizler hazırlamak istedim. Birçok aksilik yaşansada, zaman zaman videolar gelmesede her zaman yanımda olduğunuz için sizlere teşekkür etmek için sizlere Hediyelerle dolu aralık videosunu hazırladım.
3 Aralık - 31 Aralık tarihleri arasında yayınlanacak olan 13 videonun 10 tanesinde sizleri yeni yıl hediyeleri bekliyor olucak. Peki hangi 10 video dersenizde bu tamamen bu 13 videoya verilen rakamlar ile rastgele belirlenicek. Kazananlar seçilen bu 10 videonun kazananları her videonun kendi yorumlardan belirlenecek. Bu çekilişe katılmak için yapmanız gerekenlere gelicek olursak;

- Youtube kanalıma ve İnstagram hesabım olan (www.instagram.com/aysecakar ) beni takip etmeniz.
- Videoyu beğenmeniz ve paylaşmalısınız.
-Videoya iletişim bilgileriniz ile kanalda görmek istediğiniz videolar, o video hakkında düşünceleriniz yada herhangi bir yorum bırakmalısınız.
Bu işlemler yayınlancak 13 video içinde ayrı ayrı yaparsanız 10 hediye içinde şansınızı denemiş olursunuz.Kazananlar 3 Ocak 2018 günü yayınlanacak videonun açıklamalar bölümünde açıklanacaktır.

Yapılacak çekilişleri kaçırmamak ve HER ÇARŞAMBA, CUMA VE PAZAR YÜKLEDİĞİM VİDEOLARDAN HABERDAR OLMAK İÇİN KANLIMA ABONE OLUN! Hızlı abonelik için tıklayınız: http://goo.gl/W9G3Ej

# BENİMLE İLETİŞİME GEÇİN!

mail: [email protected] ( PR & iş teklifleri)

snapchat: aysecakar

twitter: www.twitter.com/tsilisiayse

instagram: www.instagram.com/aysecakar

facebook: http://goo.gl/LsiopF
--------------------------------------------------------
İNDİRİM KODLARI:

- Favori makyaj fırçalarım için AYSE10 kodunu kullanarak %10 indirim kazanabilirsiniz..
Sigma Beauty: http://goo.gl/Tvp6MM

- İzmir forum Bornova Bobbi Brown mağazasından yapacağınız tüm alışverişlerinizde AYŞE ÇAKAR kodunu kullanarak anında %30 indirim kazanabilirsiniz.
-------------------------------------------------------------------
BU VİDEOLARIDA SEVEBİLİRSİN!


-------------------------
SÖZ EDİLEN ÜRÜNLER:


----------------------------------------------------------------------------------------------
oynatma listeleri:

Tüm Videolarım : http://y2u.be/ImUF80K1CN0

en popüler: http://y2u.be/M4Jr_2Jv2HM

Akne dosyası : http://y2u.be/JqmD_pimNrE

Alışverişler: http://y2u.be/Irnpdq4naho

makyaj videoları: http://y2u.be/vHN2t6wWYM0

kitap incelemeleri:http://y2u.be/mgLlEZt4XLM

Vlog : http://y2u.be/t-TnxyUipVc

-------------------------------------------------------------------------------------
Açıklama: Bu video sponsorlu değildir yada ürün yerleştirme içermemektedir. Videolarımda kullandığım ürünler sponsorlu olsun yada olmasın ancak beğendiysem ve gerçekten kullanıyorsam videolarımda yer alabilir. Kanalımda sadece güvendiğim ve inandığım markalar/ürünler/servisler yer alabilir. Kanalımda gördüğünüz her ürün için söylediğim herşey kendi fikirlerimdir ve %100 dürüsttür. Lütfen her zaman hatırlayın benim cildimde işe yarayan ürünler belki sizin cildinizde aynı sonucu göstermeyebilir. Bu nedenle eğer emin değilseniz ürünlerin tam boyunu almadan lütfen deneyiniz.

Seviliyorsunuz güzellikler;
Ayşe, xoxo

-----------------------------------------------------------------

kanal hakkında:
Merhaba, ben Ayşe. Kanalıma hoş geldiniz. Burada güzellik ipuçları, makyaj , saç modelleri, bakım alışveriş, müzik, dizi,kitap incelemeleri hatta bazen çekiliş videoları bulabilirsin. Düzenli yüklediğim videolardan haberdar olmak için kanalıma abone olmayı unutmayın.