Garnier Nem Bombası Kağıt Yüz Maskesi

FARKI NEDİR?

Garnier Nem Bombası Kağıt Yüz Maskesi yoğun nemlendirici özelliğe sahip bir cilt bakım ürünüdür. Maskenin içerisinde bulunan formül, hyaluronik asit ve nar özünü bir araya getirir. Maskeyi yüzünüze uyguladığınızda nemlendirici formül tüm yüzünüze nüfuz eder* Maskenin sağladığı ferahlık ve nem sayesinde, cildinizin anında rahatlamasına yardımcı olur. Kağıt maske kolay ve pratik bir şekilde yüzünüze uygulanır, maske yüzünüzdeyken dilediğiniz gibi hareket edebilirsiniz.

*Epidermisin yüzeysel tabakaları

NASIL UYGULANIR?

1-Maskenin paketini açın. Temiz yüzünüze maskenin beyaz tarafı gelecek şekilde dikkatlice yerleştirin. Mavi koruma filmi maskenin dış yüzeyinde kalmalı.

2-Mavi koruma filmini maskenin beyaz kısmı yüzünüzde kalacak şekilde çıkartın.

3-Maskeyi yüzünüze oturacak şekilde düzeltin. 15 dakika bekleyin. Maske yüzünüzde rahatça kalacağı için dilediğiniz gibi hareket edebilirsiniz.

4-Maskeyi yüzünüzden çıkartın. Yüzünüze hafif hareketlerle masaj yapın ya da bir pamuk yardımıyla yüzünüzde kalan miktarı temizleyin.

GARNIER SKIN NATURALS FELSEFEMİZ

Garnier Skin Naturals formülleri doğadan gelen antioksidan ve aktif maddeler içerir, cilt bakımında etkisi bilinen bileşenlerle tamamlanır.

Gerçek kullanım şartları altında etkinliği bilimsel olarak kanıtlanmıştır

Toleransı hassas ciltler dahil tüm cilt tipleri için dermatolojik olarak test edilmiştir.

TÜKETİCİ DANIŞMA MERKEZİ: 0850 280 33 33

Sosyal Medya Hesaplarımız

https://twitter.com/garnierturkiye
https://www.facebook.com/GarnierTR
https://www.instagram.com/garnierturkiye