Farkımız Ne ? #9 - Ağaç Dikelim Projesi Nedir?

Yves Rocher ürünlerinden satın alarak ya da Yves Rocher kart sahibi olarak Yves Rocher Vakfı aracılığıyla ağaç diktiğinizi biliyor musunuz? 🌳 Farkımız Ne? bölümümüzün bu videosunda da Data & Dijital & BT Direktörümüz Gizem Ürkmez Karaman yine #HerşeyiAçıklıyoruz diyerek gezegenimiz için Yves Rocher ürünleri kullanarak nasıl bir fayda sağladığımızı, gezegenimiz için nasıl olumlu bir etki yarattığımızı tüm ayrıntılarıyla açıklıyor.

Yves Rocher Vakfı’nın Gezegenimiz İçin Ağaç Dikelim projesi ve I MY MY PLANET logosu taşıyan ürünlerimizin özelliğini açıklıyor.

Kanalımıza abone olmayı ve videoyu beğenmeyi unutmayın! 👍🔔

Yves Rocher Türkiye YouTube kanalımıza hoşgeldiniz! 🍃 Her hafta Salı ve Cuma günleri yepyeni bilgilendirici ve eğlenceli videolarla karşınızda olacağız. Yeni ürünler, ipuçları, önemli bilgiler ve dahası bu kanalda olacak! Kanalımıza abone olmayı ve videoyu beğenmeyi unutmayın! Markamız 1959 yılında Fransa’nın Bretagne bölgesinde, Fransız kimyager Yves Rocher tarafından kuruldu. Bugün hala ürünlerimizi Bretagne’daki üretim tesislerimizde üretiyor ve ürünlerimizin aktif bileşenini oluşturan bitkilerin büyük bölümünü yine Bretagne’daki organik tarım sahalarımızda yetiştiriyoruz. Kimyager, biyolog, dermatolog ve etnobotanist araştırmacılardan oluşan 150 kişilik araştırma & geliştirme kadromuz, 60 yıldır üzerinde çalıştığımız bitki dünyasından 1100 ayrı bitkisel içerik ve 50’den fazla markamıza patentli formül elde etmiştir. Yetiştirici, üretici ve dağıtıcı kimliğimiz ile kurulduğumuz günden beri doğaya zarar vermeden, yüksek performanslı, yenilikçi ve keyif veren güzellik ürünleri sunuyoruz. Başarıyla yürüttüğümüz bu misyonla bugün 90 ülkede 4000 satış noktasında, yılda 300 milyonu aşan ürünü tüm dünya kadınlarına ulaştırıyoruz. Markamızın doğum yeri Fransa’da ise kozmetik pazarının 1 numaralı markası olmayı sürdürüyoruz!

Bizi tüm sosyal medya hesaplarımızdan bizi takip edebilmeniz için 👇

https://www.facebook.com/YvesRocherTurkey
https://www.twitter.com/YvesRocherTR
https://www.instagram.com/yvesrocherturkiye/
https://www.tr.pinterest.com/yvesrochertr/
https://www.linkedin.com/company/22336373/

#YvesRocherVakfı #GezegenimiSeviyorum #FondationYvesRocher #YvesRocherKart