Even Better™ Fondöten Ailesi

*Maskara hediyesi Eylül ayı boyunca geçerli olup, stoklarda sınırlıdır.

Even Better™ SPF 15 Fondöten
Dermatologlar tarafından geliştirilmiş olan Even Better™ Fondöten güçlü ve zengin içeriği sayesinde her kullanımda nemlendirip, kusursuzlaştırarak cilde bakım yapar. Yani makyajlıyken bile cilt bakımını ihmal etmezsiniz.
Orta kapatıcılığı ve nemlendirici formülü sayesinde cilde aydınlık görünüm verir ve cildin tonu eşitler. Aynı zamanda 24 saat boyunca ciltte kalabilir. İçeriğindeki SPF15 sayesinde cildi, güneşin neden olduğu zararlara karşı korur ve leke oluşumunu engellemeye yardımcı olur.

Even Better SPF15 Fondöten şimdi 39 renk seçeneğiyle 225TL.
https://bit.ly/2srkK8r

Even Better Glow™ Işıltı Veren SPF 15 Fondöten
Artık makyajını temizledikten sonra bile cildin ışıldamaya devam edecek…
Even Better Glow™ Işıltı Veren SPF 15 Fondöten cilde anında ve - düzenli kullanımla birlikte - kalıcı ışıltı sağlar. İçeriğindeki inci pigmentleriyle ışığı yansıtarak cilt kusurlarının görünümünü azaltmaya yardımcı olurken, cilde sağlıklı bir görünüm ve doğal bir parıltı verir.

Even Better Glow Fondöten 225TL fiyatıyla Clinique satış noktalarında...
https://bit.ly/2lDCSvA

Clinique Even Better Refresh™ Onarıma Yardımcı Fondöten
Yoğun kapatıcı ve cilde anında nem veren formülüyle Even Better Refresh™ Onarıma Yardımcı Fondöten cilde ağırlık yapmadan anında dolgun bir görünüm vererek kırışıklık ve çizgi görünümünü azaltmaya, daha pürüzsüz bir görünüm elde etmeye yardımcı olur.

Even Better Refresh Fondöten 239TL fiyatıyla Clinique satış noktalarında...
https://bit.ly/2k0xiDb